Dokumentacja techniczna adaptacji poddasza budynku Miejskiego Przedszkola Publicznego w Starogardzie Gdańskim na potrzeby przedszkola

Wykonawca na realizację zadania z obszaru adaptacji obiektu na potrzeby przedszkola został wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego. Umowa została zawarta 12 marca br.

Opis zadania: Opracowana zostanie koncepcja i wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowej adaptacji poddasza budynku Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 6 przy Al. Jana Pawła II Nr 5 w Starogardzie Gdańskim na potrzeby przedszkola. W ramach planowanej dokumentacji przewiduje się wykonanie projektu adaptacji piętra i  utworzenie 3 nowych oddziałów po 25 dzieci, czyli łącznie 75 dzieci. Zadanie to stanowi dopełnienie zadań realizowanych zarówno na terenie Gminy Bobowo jak i Gminy Starogard Gdański.

Wykonawca: Zakład Projektowania i Usług Budowlanych „BENBUD” Benedykt Reder, Grudziądz